UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Istniejemy od 112 lat!

   

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców istnieje od 1906r. Jesteśmy firmą posiadającą długoletnią tradycje oraz doświadczenie w handlu produktami spożywczymi jak i zarówno artykułami przemysłowymi.

Prowadzimy działalność handlową w 4 placówkach handlowych, o łącznej powierzchni sprzedażowej ponad 1600 m2 na terenie Sosnowca, w których sprzedajemy zarówno artykuły spożywcze jak i przemysłowe renomowanych producentów jak i mniejszych lokalnych dostawców. Modernizujemy nasze placówki celem dostosowania ich do obecnych standardów rynku, we wszystkich sklepach wprowadziliśmy system komputerowy PC–Market. Celem spełnienia norm Unii Europejskiej w każdej placówce handlowej jest wprowadzony System HACCP – mający na celu zapewnienie bezpieczeństwa produktów żywnościowych w procesie sprzedaży a także wyeliminowanie wszelkich zagrożeń występujących w tym procesie. Prowadzimy szkolenia dla personelu aby zapewnić klientom fachową, miłą i uprzejmą obsługę.

W naszych sklepach osiedlowych prowadzimy sprzedaż szerokiego asortymentu towarów: zarówno artykułów spożywczych, wysokiej jakości towarów świeżych, a także artykułów gospodarstwa domowego, chemii gospodarczej, kosmetyków i innych.

Od wielu lat współpracujemy z regionalnymi i miejscowymi dystrybutorami i hurtowniami, a także renomowanymi producentami z różnych branż. Dział Handlowy poprzez negocjacje z dostawcami stara się aby nasza oferta handlowa była atrakcyjna dla klienta pod względem ceny jak i różnorodności oferowanego asortymentu o dobrej jakości.

Prowadzimy także wynajem powierzchni biurowych jak i sprzedażowych.

W przyszłości, jeżeli sytuacja gospodarcza naszej Spółdzielni będzie dalej utrzymywać się na obecnym, zadowalającym poziomie planujemy dalszy rozwój naszej sieci sklepów wielkopowierzchniowych NIESPODZIANKA - poprzez odbiór dzierżawionych obiektów i dostosowanie ich do naszych standardów.

PRACOWNICY I CZŁONKOWIE SPÓŁDZIELNI: aktualnie na dzień dzisiejszy Spółdzielnia zrzesza 70 członków oraz zatrudnia 90 pracowników.

Należy zauważyć, że Społem PSS Sosnowiec dba o swoich pracowników: w przypadku zrealizowania przez Sklep określonego progu obrotów wypłacane są prowizje od obrotu, nagrody dla pracowników za dodatkowy nakład pracy.

Przyznawane są także talony żywnościowe do realizacji w naszych placówkach handlowych, paczki żywnościowe z okazji Świąt oraz zapomogi pieniężne dla potrzebujących pracowników i członków Spółdzielni.

SPOLEM SOSNOWIEC

spolem sc logo male str glowna

 

„Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców istnieje od 1906r. Jesteśmy firmą posiadającą długoletnią tradycje oraz doświadczenie w handlu produktami spożywczymi oraz artykułami przemysłowymi.

czytaj więcej

AKTUALNOŚCI

TELEFONY

CENTRALA:

TEL:

FAX:

32 266 13 54

32 266 41 08

SKLEP NR 3: 32 296 34 33
SKLEP NR 7:   32 290 60 25
SKLEP NR 18:   32 267 92 68
SKLEP NR 22:   32 293 79 39

e-mail: handel@spolem.sosnowiec.pl

czytaj więcej

AKTUALNE HITY CENOWE

 pdf gazetka

 

UWAGA! Pliki w formacie .pdf. Kliknij tutaj, aby pobrać program Adobe (r) Acrobat Reader DC

© 2017-2021 SPOŁEM PSS SOSNOWIEC.

Społem PSS Sosnowiec, ul. 3-go Maja 27, NIP: 6440012430,  REGON: 000770620, KRS 0000088322, Sąd Rejonowy Katowice Wschód, VIII Wydział Gospodarczy KRS

powered by Helix III Framework | treść i dokumenty: Społem Sosnowiec, mat. foto: własne, pixabay.com, freepik.com

zalecamy przeglądanie serwisu w rozdzielczości co najmn. 1280 X 1024 pikseli | strona korzysta z cookies - czytaj więcej